
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
626 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P726
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P726 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLC-Class, Crossfire, C-Class |
| Ширина | 63.6 мм |
| Товщина | 14.8 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Висота | 72.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 626 ₴



