
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
845 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P672
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P672 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Ширина | 134.3 мм |
| Товщина | 21 мм |
| Висота | 64.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 845 ₴



