
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
875 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P668
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P668 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Polo, A3, Octavia, Golf, Ibiza |
| Ширина | 146 мм |
| Товщина | 19.7 мм |
| Висота | 54.7 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
Інформація для замовлення
- Ціна: 875 ₴



