
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
896 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P465
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P465 |
| Сумісність з маркою | Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | Calibra, Vectra, Omega |
| Висота зовнішньої накладки | 70.6 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 60.8 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 156.4 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 896 ₴



