
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
514 ₴
- В наявності
- Код: 05P215
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Кросс-номери | FORD USA 6G9118A116AAA; Ford Motor Company 6G9118A116AAA; JAPANPARTS GSM0233; OE Germany 800249; TEDGUM TED59915; Vema 370336; Volvo 31429386 |
| Код запчастини | 05P215 |
| Ширина | 87 мм |
| Висота | 66.8 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Товщина | 16.5 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Croma, Thema, 164 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 514 ₴



