
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
822 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P1575
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Кросс-номери | BMW 33526776132; Febi Bilstein 173599; GSP 5406820PK; Magnum Technology A9B052; Maxgear 725677; OPTIMAL AK735548; Original Imperium 38606; STC T442359; Stellox 1127290SX |
| Код запчастини | 05P1575 |
| Товщина | 16.2 мм |
| Ширина | 116.6 мм |
| Висота | 42.6 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Astra, Cascada, Orlando, Volt, Zafira, Aveo, Cruze, Mokka |
Інформація для замовлення
- Ціна: 822 ₴



