
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
929 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P1555
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P1555 |
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge |
| Сумісність з моделлю | Nitro, Compass, Cherokee, Wrangler |
| Висота | 45.4 мм |
| Товщина | 16.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 116.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 929 ₴



