
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
955 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P1474
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Кросс-номери | Bilstein 36239788; Blue Print ADT388441; CS Germany 14872879; KYB Industry RA6153; Kilen 64083; Nipparts N5552138; Quinton Hazell QCS5228; Sachs 994527; TRISCAN 875013172; Toyota 4823105460 |
| Тип | Дискові |
| Код запчастини | 05P1474 |
| Сумісність з маркою | Volvo, Land Rover, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, S60, V70, Freelander, XC70, XC60, S80, Galaxy, Range Rover Evoque |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Товщина | 16.8 мм |
| Ширина | 106.2 мм |
| Висота | 48.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 955 ₴



