
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
632 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P128
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P128 |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Matra Bagheera, Excel, Murena, 15, 25, Esprit, 21, Fuego, 17 |
| Висота | 49 мм |
| Ширина | 109 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Товщина | 14 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 632 ₴



