
Сайлентблок
547 ₴
- Готово до відправки
- Код: 35704 01
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemforder |
| Кросс-номери | Coram CA040; Fiat 52017224; Hutchinson 590561; Jeep 52128763; KAMOKA 209307; Metalcaucho 54707; OPTIMAL F00047S; Original Imperium 255432; Sachs 803169; Sasic 2656168; Stark SKSS0671100; TRISCAN 850015924 |
| Код запчастини | 35704 01 |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Cruze, Insignia, Astra |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр внутрішній | 12.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 40.3 мм |
| Довжина | 59.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 547 ₴






