
Диск гальмівний
6 545 ₴
- Готово до відправки
- Код: DF6043BS
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | DF6043BS |
| Тип | Невентильовані |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 90 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Діаметр маточини | 108 мм |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 545 ₴



