
Тяга стабілізатора
747 ₴
- Готово до відправки
- Код: TC1817
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стабілізатора
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | TC1817 |
| Матеріал | Сталь |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Ширина | 38 мм |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover |
Інформація для замовлення
- Ціна: 747 ₴





