
Важіль
2 628 ₴
- Готово до відправки
- Код: TC1281
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | TC1281 |
| Місце встановлення | Нижній |
| Матеріал | Сталь |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | З кульовим шарніром |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 85 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, C-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 628 ₴











