
Сальник двигуна
341 ₴
- Готово до відправки
- Код: 20026695B
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 20026695B |
| Місце встановлення | Двигун |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 51 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 341 ₴





