
Сальник двигуна
163 ₴
- В наявності
- Код: 12010943B
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Кросс-номери | Eibach R10331; General Motors 93170489; JAPANPARTS ZCQ6648X; Japko ZCJ6648X; KYB Industry RJ6648; Kraft Automotive 4031522; OPTIMAL AF3553; Opel 4242030; Vauxhall 4242030; Zentparts Z38194 |
| Код запчастини | 12010943B |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Матеріал | NBR |
| Сумісність з маркою | Skoda |
| Сумісність з моделлю | 105,120, 130, Rapid |
Інформація для замовлення
- Ціна: 163 ₴





