
Комплект гальмівних колодок - дискові
1 688 ₴
- Готово до відправки
- Код: GDB3347
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB3347 |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Gentra, Lacetti |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Висота | 51.5 мм |
| Ширина | 143 мм |
| Товщина | 17.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 688 ₴










