
Комплект гальмівних колодок - дискові
2 463 ₴
- Готово до відправки
- Код: GDB1919
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB1919 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Ширина | 123 мм |
| Висота | 46.9 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 463 ₴








