
Радіатор системи охолодження
9 530 ₴
- Готово до відправки
- Код: 61022
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор системи охолодження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 61022 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 591 мм |
| Ширина ядра радіатора | 509 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee, Commander |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 530 ₴






