
Кульова опора
452 ₴
- Готово до відправки
- Код: VO-BJ-7193
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | VO-BJ-7193 |
| Довжина | 102.5 мм |
| Висота | 89 мм |
| Розмір конуса | 22 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, California |
Інформація для замовлення
- Ціна: 452 ₴




