
Кульова опора
771 ₴
- Готово до відправки
- Код: CH-BJ-10677
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | CH-BJ-10677 |
| Висота | 71 мм |
| Розмір конуса | 19.4 мм |
| Тип кріплення | Під прес |
| Довжина | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Thema, 300C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 771 ₴




