
Фільтр забору повітря
401 ₴
- Готово до відправки
- Код: CAF100751P
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр забору повітря
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Код запчастини | CAF100751P |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 247 мм |
| Висота | 33 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Fabia, Polo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 401 ₴




