
Фільтр забору повітря
499 ₴
- Готово до відправки
- Код: CAF100688P
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр забору повітря
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Код запчастини | CAF100688P |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 328 мм |
| Ширина | 265 мм |
| Висота | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴




