
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
1 492 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986495352
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип | Дискові |
| Код запчастини | 0 986 495 352 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Висота | 67.8 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 16.7 мм |
| Ширина | 143.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 492 ₴


