
Гальмівний диск
2 470 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986479097
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівний диск
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0 986 479 097 |
| Товщина | 22 мм |
| Висота | 44.2 мм |
| Діаметр маточини | 120 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 470 ₴











