
Фільтр забору повітря
561 ₴
- Готово до відправки
- Код: F026400004
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр забору повітря
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | F 026 400 004 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 289 мм |
| Ширина | 247 мм |
| Висота | 39 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Infiniti, Jeep, Nissan |
| Сумісність з моделлю | QX56, Xterra, Pony, Pathfinder |
Інформація для замовлення
- Ціна: 561 ₴











