
Фільтр повітря
370 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1457433686
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 1 457 433 686 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 267 мм |
| Ширина | 147.5 мм |
| Висота | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Connect, Tourneo Connect, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴











