
Комплект гальмівних колодок - дискові
1 872 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986494294
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0 986 494 294 |
| Сумісність з маркою | Rolls-Royce, BMW |
| Сумісність з моделлю | Phantom, X5, X6, 3, 7-Series, 6 |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 16.8 мм |
| Ширина | 139.7 мм |
| Висота | 67.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 872 ₴











