
Комплект гальмівних колодок - дискові
1 049 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986424539
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0 986 424 539 |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, V70, S80, XC70 |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Висота | 53.8 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 122.6 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 123.8 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 16.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 049 ₴











