
Комплект гальмівних колодок - дискові
1 388 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986424223
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0 986 424 223 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | ZX, 306, Xsara, 406, 607 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Ширина | 129.9 мм |
| Висота | 56.2 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 388 ₴











