
Тормозные колодки
1 124 ₴
- Готово до відправки
- Код: LP1824
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | LP1824 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 105.7 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 105.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 55.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 55.9 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.5 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Toledo, Touran, A3, A4, A6, A8, TT, Golf, Q3, Altea, Scirocco, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 124 ₴


