
Тормозные колодки
881 ₴
- Готово до відправки
- Код: LP1691
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | LP1691 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 91.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 111.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 44.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 44.8 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.1 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.1 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Dodge, Lancia, Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Compass, ASX, Lancer, Caliber, Avenger, Flavia, C-Crosser, Outlander, Pajero, Sebring, 4007, 4008, Patriot, Grandis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 881 ₴


