
Тормозные колодки
3 176 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13.0460-7089.2
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 13.0460-7089.2 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 63.5 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 154.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 63.5 мм |
| Товщина | 20.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | BMW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 176 ₴


