
Тормозные колодки
1 741 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13.0460-5958.2
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 13.0460-5958.2 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 149.9 мм |
| Висота | 58.5 мм |
| Товщина | 15.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | L200, L400, Lancer, Space Wagon, Space Runner, Galant, C-Crosser, Outlander, Pajero, Pajero Sport, 4007 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 741 ₴


