
Колодки тормозные
583 ₴
- Готово до відправки
- Код: SF2026
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | LPR 05P345 |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 130.9 мм |
| Висота | 71.4 мм |
| Число індикаторів зносу | 4 |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Сумісність з моделлю | Xantia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 583 ₴


