
Комплект гальмівних колодок - дискові
3 230 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986494429
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0 986 494 429 |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Ширина зовнішньої накладки | 192.8 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 79.3 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 191.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 230 ₴








