
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
2 765 ₴
- Готово до відправки
- Код: P50059
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки Brembo
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P 50 059 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
| Ширина | 169 мм |
| Товщина | 21 мм |
| Висота | 74 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 765 ₴



