
Фільтр повітряний
1 249 ₴
- Готово до відправки
- Код: F026400480
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | F 026 400 480 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 138.4 мм |
| Ширина | 110.8 мм |
| Висота | 257 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Infiniti |
| Сумісність з моделлю | SLC, C-Class, GLC, Q50, Q60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249 ₴











