Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | LP1957 |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Ширина внутрішньої накладки | 102 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 50.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 50.4 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.3 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.3 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Ширина зовнішньої накладки | 102 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 031 ₴






