
Домкрат LAVITA г/п/кейс2т
2 017 ₴
- Готово до відправки
- Код: LA FJ-02PVC
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LAVITA LA FJ-02PVC — Домкрат гідравлічний (підкотний)
Гідравлічний підкатний домкрат LAVITA LA FJ-02PVC — універсальний вантажопідіймальний механізм, призначений для підіймання, утримання й фіксації автомобіля, у процесі проведення ремонтних і діагностичних робіт. Модель LA FJ-02PVC підкатного типу, має максимальну вантажопідіймальність 2-тони, чого цілком досить для легкового автомобіля. Перевагою цього домкрата є гарна висота підіймання 330 мм і висота підхоплення 130 мм, що дає змогу розширити сферу застосування й ефективно виконувати ремонтні роботи з машинами низького кліренсу. Конструкція представлена у формі візка, корпус якого виготовлений із міцного металу. Домкрат має раму поворотного типу з коліщатками, які надають швидкості та мобільності роботи. Довга металева приводна ручка, складаної конструкції, вагомо знижує зусилля, що докладається, даючи змогу працювати з домкратом стоячи. Також ручка має прогумовану поверхню, для зручного та чіпкого захоплення. Плавність ходу опорної платформи, під час підіймання вантажу, надає робоча рідина, яка заповнює циліндр і виштовхує поршень. Поверхня корпусу покрита спеціальним лакофарбовим покриттям, що запобігає корозії металу та забезпечує тривалий термін експлуатації пристрою. До комплекту входить пластиковий кейс для зручного зберігання й перевезення.
Переваги моделі:
• Вантажність 2-тонни
• Гарна висота підіймання 330 мм, висота підхоплення 130 мм
• Високий коефіцієнт корисної дії
• Висока мобільність
• Плавність ходу під час підіймання
• Порівняно мале посилення
• Можливість працювати з машинами низького кліренсу
• Фіксація вантажу на заданій висоті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lavita |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Висота підйому | 330 мм |
| Власна вага | 7.5 кг |
| Висота підхоплення | 130 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Стан | Новий |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 017 ₴


