
Диск гальмівний ВАЗ 2101-2107 FERODO
1 092 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2101 - 3501070
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності різних виробників на різні автомобілі сімейства ВАЗ, ГАЗ,ЗАЗ,Daewoo,Chevrolet. Ціни та наявність уточнюйте телефоном. Заздалегідь спасибі...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferodo |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Невентильовані |
| Код запчастини | FE DDF035 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Висота | 65 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 98 мм |
| Товщина | 10.5 мм |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з моделлю | 2102, 2104, 2105, 2106, 2107 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | 2101-2107 |
| Марка | ВАЗ |
| Сумісність з: | ВАЗ 2102 1973-1985, ВАЗ 2103 1972-1984, ВАЗ 2104 1984-, ВАЗ 2105 1981-, ВАЗ 2106 1975-2006 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 092 ₴


