
Камера заднього огляду CYCLON RC-17
852 ₴
- Готово до відправки
- Код: RC-17
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності різні моделі виробника CYCLON. Ціни та наявність уточнюйте телефоном. Заздалегідь спасибі...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип передачі сигналу | Провідний |
| Стан | Новий |
| Лінії розмітки | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Виробник | CYCLON |
| Тип камери | Універсальна |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Кут огляду камери | 140 град. |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Додаткові характеристики | |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Довжина | 34 мм |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 640x480 |
| Сигнал/шум | 40 дБ |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 852 ₴


