
Світлодіоди в габаритні вогні, підсвітку номера та в салон DriveX T10-111 3014-57 12V CAN автомобільні
84 ₴
- Нет в наличии
- Код: DR-00003142
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
• Цоколь: T10/W5W
• Колір: Білий
• Напруга: 12В
• Потужність: 4,6Вт
• Біполярна
• Наявність CAN: Так
• Кількість LED елементів: 57
•Тип елементів: 3014
• Світловий потік (на основі тесту): 165Лм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DriveX |
| Мощность | 4.6 Вт |
| Напряжение питания | 12 В |
| Тип запчасти | Аналог |
| Цвет свечения | Белый |
| Цветовая температура | 6000K |
| Цоколь | T10 |
| Тип лампы | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Тип | LED лампа мала |
Информация для заказа
- Цена: 84 ₴


