
Втулка стабілизатора CVT-103
175 ₴
- В наявності
- Код: GV0564
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабилизатора 48815-60271
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CTR |
| Код запчастини | GV0564 |
| Внутрішній діаметр | 32.8 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Довжина | 52 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Висота | 63 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 ₴





