
Втулка стабілізатора CVM-32
130 ₴
- В наявності
- Код: GV0382
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабилизатора CVM-32
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CTR |
| Код запчастини | GV0382 |
| Висота | 42 мм |
| Внутрішній діаметр | 19.5 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Довжина | 46 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Сумісність з моделлю | Lancer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴




