
Втулка стабилизатора
232 ₴
- В наявності
- Код: 2306013
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабилизатора
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sasic |
| Код запчастини | 2306013 |
| Місце встановлення | Задня |
| Тип кріплення | Гумове |
| Внутрішній діаметр | 18.1 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | A3, A8, Altea |
Інформація для замовлення
- Ціна: 232 ₴


