
Фільтр повітря
209 ₴
- В наявності
- Код: CAF100956P
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітря
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Код запчастини | CAF100956P |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 232 мм |
| Ширина | 136 мм |
| Висота | 34 мм |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Tiida, Note, Q50, Qashqai, Micra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 209 ₴




