
Фільтр забору повітря
276 ₴
- В наявності
- Код: CAF100741P
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр забору повітря
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Код запчастини | CAF100741P |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 232 мм |
| Ширина | 193 мм |
| Висота | 59 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Espace, Laguna |
Інформація для замовлення
- Ціна: 276 ₴




