
Фільтр забору повітря
369 ₴
- В наявності
- Код: CAF100869P
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр забору повітря
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Код запчастини | CAF100869P |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Touran, Octavia, A3, Passat, Golf, Eos |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 299 мм |
| Ширина | 154 мм |
| Висота | 42 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 369 ₴




