
Фільтр забору повітря
237 ₴
- В наявності
- Код: CAF100572P
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр забору повітря
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Код запчастини | CAF100572P |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 306 мм |
| Ширина | 184 мм |
| Висота | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, 100, Coupe, Corrado, Jetta, Quattro, A6, Golf, Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 237 ₴




