
Фільтр забору повітря
308 ₴
- В наявності
- Код: CAF100562P
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр забору повітря
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Код запчастини | CAF100562P |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 364 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 51 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda, Seat, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Bora, MX-3, Toledo, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, New Beetle |
Інформація для замовлення
- Ціна: 308 ₴




